| Marka Adı: | PRIMERA |
| Model Numarası: | JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H/JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| MOQ: | 200m2 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T, Western Union |
| Açıklama | |
| No. madde. |
JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| Boyut | 470x1200mm ((300x1200mm ve 170x1200mm yükseltilmiş basamaklara kesilebilir) |
| Uzayı Bırak | 35 mm |
| Malzeme | Seramik |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Sınıf | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Görev |
Asit Direnci, Antibakteriyel, Yangın Tuğlaları, Isıtma, Giyim Direnci, Kaymaz |
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | PRIMERA |
| Model Numarası: | JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H/JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| MOQ: | 200m2 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T, Western Union |
| Açıklama | |
| No. madde. |
JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| Boyut | 470x1200mm ((300x1200mm ve 170x1200mm yükseltilmiş basamaklara kesilebilir) |
| Uzayı Bırak | 35 mm |
| Malzeme | Seramik |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Sınıf | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Görev |
Asit Direnci, Antibakteriyel, Yangın Tuğlaları, Isıtma, Giyim Direnci, Kaymaz |
![]()
![]()
![]()