| Marka Adı: | PRIMERA |
| Model Numarası: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tanım | |
| Ürün NO. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Boyut | 470x1200mm (300x1200mm adıma ve 170x1200mm yükselticiye kesilebilir) |
| Alandan Ayrılın | 35mm |
| Malzeme | Seramik |
| WA | %1~3 |
| Seviye | AAA |
| Adedi | 200m2 |
| İşlev |
Asit Direnci, Antibakteriyel, Ateş Tuğlası, Isı Yalıtımı, Aşınma Direnci, Kaymaz |
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | PRIMERA |
| Model Numarası: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tanım | |
| Ürün NO. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Boyut | 470x1200mm (300x1200mm adıma ve 170x1200mm yükselticiye kesilebilir) |
| Alandan Ayrılın | 35mm |
| Malzeme | Seramik |
| WA | %1~3 |
| Seviye | AAA |
| Adedi | 200m2 |
| İşlev |
Asit Direnci, Antibakteriyel, Ateş Tuğlası, Isı Yalıtımı, Aşınma Direnci, Kaymaz |
![]()
![]()
![]()