| Marka Adı: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Standart ihracat palet ve karton paketleme |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()